Nebankovní hypotéka se pro vás může stát ideální cestou k penězům, o to více v situaci, kdy vám nikde jinde půjčit nechtějí. A nevěřte tomu, že se jedná o rizikovou půjčku s lichvářským úrokem. Jedná se o úplně stejnou půjčku, jako je ta, kterou byste si sjednali v bance. Tak, jako může být klasická bankovní půjčka naprosto skvělá anebo naopak riziková, tak může stejných vlastností nabývat i nebankovní půjčka.

bankovka

Stejně jako všude jinde, tak i zde platí, že základem úspěchu je dobře si vybrat. Když si dáte na výběru záležet, tak můžete mít tu nejlepší půjčku pod sluncem, kterou vám budou všichni závidět a bude lepší než úvěr, na jaký byste dosáhli v běžné bance. Tím spíše, že si nebankovní hypotéku můžete sjednat i v situaci, kdy máte nějaký nepříjemný zápis v registru anebo třeba nižší příjmy. Existuje mnoho komplikací, na jaké můžete narazit, když se rozhodnete vyřídit si půjčku v bance. A existuje mnoho výhod, jaké vám právě v takové situaci může nabídnout nebankovní hypotéka.

peníze

Co je pro nebankovní úvěry typické?
Každopádně byste měli počítat s tím, že budete pro získání nebankovního úvěru nutně potřebovat nemovitost, kterou se za takový úvěr zaručíte.
A dále musíte být schopní své závazky splácet.
To jsou vlastně jediné dvě podmínky, které je potřeba naplnit, abyste o úvěru mohli uvažovat.

Není to tedy nic složitého a nečeká vás dokazování všeho možného i nemožného. Rozhodně však platí, že se nevyhnete kontrole registrů ani doložení výše vašich příjmů, a to i v případě, kdy si sjednáte hypotéku bez registru anebo úvěr bez dokládání příjmů. Ve skutečnosti jde o to, že i v takové situaci můžete půjčku získat, a že zápis v registru nebo nižší příjem nemusí být nutně důvodem k zamítnutí žádosti.

A pokud se vám náhodou stane, že některé podmínce ani při nejlepší vůli nevyhovíte, pak byste si měli sehnat spoludlužníka anebo spoluručitele, který vám ochotně pomůže.

Hypotéka, která vám vytrhne trn z paty
4.2 (83.75%)16