Typ: Osram Nightbreaker Unlimited H7 https://www.lightpark.cz/osram-autozarov-h7-night-breaker-unlimited-64210nbu-55w-12v-px26d-blistr/.
Autožárovky patří neodmyslitelně do každého vozidla. Dbejte při jejich výběru na správný typ, který vám nebude škodit, ale dá vašemu automobilu nový styl jízdy a vám nový smysl a chuť sednout za volant kdykoliv, když nato budete mít náladu.
Značka Osram představuje kvalitu, originalitu, nízkou cenu, ale zároveň také dlouhou životnost jejich výrobků. Osram patří mezi přední mezinárodně proslulé výrobce Automotive žárovek. Jejich výrobky jsou inovativní, moderní, přesné a kvalitní. Dokážou se přizpůsobit všem klientům.

světla

Řada Nightbreaker patří již mezi kultovní řady produktů autožárovek. Všemi motoristy je jistě známá, a proto je také velice oblíbená.

Zaručeně největší světelný tok

Řada autožárovek Osram Nightbreaker Unlimited na přední světla h7 patří mezi opravdu kvalitní výrobky. Pokud chcete zažít největší světelný tok, pak se obraťte právě na tuto konkrétní autožárovku, ze které budete rázem naprosto nadšení!
Autožárovky značky Osram jsou samozřejmě vybaveny UV filtrem.
Vždy uvidíte překážku jako první a budete moci rychle zareagovat. Tento typ je symbolem opravdu velkého světelného toku a proto vám zajistí, že jakoukoliv bariéru na cestách uvidíte okamžitě. Budete moci včas zareagovat. To prospěje nejenom vám, ale i ostatním či vašemu automobilu.

Optimální světlo zajistí, že budete mít více času na reakci. Proto je vždy důležité mít reflexy nastavené tak, aby mohly okamžitě reagovat. K tomu všemu budete mít vynikající světlo, které vám bude svítit tím největším světelným tokem, takže uvidíte daleko před sebou a budete mít vždy vynikající přehled o tom, co se před vámi děje.

auto

Tento typ světla má opravdu mnoho výhod:

  • Jasnější světlo
  • Více světla – více jasu
  • Vyšší bezpečnost
  • Odolná konstrukce
  • Dlouhá životnost
  • Dokonalá kvalita

Autožárovka
4.3 (85.33%)15